Профілактичний рейд

На виконання районної програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, з метою виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, запобігання їх безоглядності та безпритульності 09 серпня 2017 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інспектором ювенальної превенції Великолепетиського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП України в Херсонській області, представником Князегригорівської сільської ради проведено профілактичний рейд „Сім’я”, „Діти вулиці”, „Підліток” на території с. Князе-Григорівка.
У ході проведення рейду обстежено умови проживання 5 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що проживають у 3 сім’ях, 3 дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням. За результатами складено акти обстежень умов проживання дітей, з батьками та дітьми проведено профілактичні бесіди.

На підставі запиту Великолепетиського районного суду з метою  підготовки висновку про доцільність чи недоцільність позбавлення батька батьківських прав відносно малолітньої дитини, з метою розгляду на засіданні комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації вищезазначеного питання відвідано родини матері та батька дитини. З членами родин проведено індивідуальні бесіди, за результатом проведеної роботи складено акти обстежень.
Проведено перевірки роботи 4 закладів торгівлі та громадського харчування, у яких здійснюється торгівля горілчаними і тютюновими виробами. Порушень чинного законодавства щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім та продукції, що пропагує культ насильства, жорстокості, розпусти, не виявлено. Власників та продавців попереджено про відповідальність за порушення законодавства України щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів неповнолітнім.

 

 

Категорії статті РДА: