Профілактичний рейд

18 червня 2018 року на виконання програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, з метою виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, запобігання безоглядності, безпритульності, правопорушенням серед дітей, запобігання вчиненню насилля над дитиною в сім’ї службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, головним спеціалістом сектору праці управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, представником Князегригорівської сільської ради на території с. Князе-Григорівка проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Підліток», «Сім’я».
У ході рейду забезпечено проведення контролю за умовами утримання, навчання та виховання 11 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що проживають у 4 сім’ях, 3 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням, що проживають у 3 сім’ях. За результатами складено акти обстеженя умов проживання дітей у родинах, з батьками, опікунами, піклувальниками проведено профілактичні бесіди, надано методичні рекомендації з питань соціального захисту дітей.
З метою з’ясування обставин вчинення насилля щодо дитини, профілактики дитячої бездоглядності відвідано 1 сім’ю, в якій виховуються 6 дітей, батьки яких неналежним чином виконують батьківські обов’язки. За результатом складено акт з’ясування обставин вчинення насилля у сім’ї та акт обстеження умов проживання дітей, з батьками проведено профілактичну бесіду та нагадано про обов’язки та правами батьків, ознайомлено з підставами позбавлення батьківських прав.
Під час проведення рейду здійснено перевірки роботи 3 закладів торгівлі та громадського харчування. Порушень чинного законодавства щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів та продукції, що пропагує культ насильства, жорстокості, розпусти не виявлено.
Дітей, які бродяжили, жебракували, вчиняли правопорушення, перебували у стані алкогольного сп’яніння, на території сільської ради не виявлено.

Категорії статті РДА: