Профілактичний рейд

22 липня 2018 року мобільною групою у складі фахівця з соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вікторії Лугових, інспектора сектору реагування патрульної поліції Великолепетиського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області Вадима Сороки, інспектора сектору реагування патрульної поліції Великолепетиського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області Олександра Шишки, майстра виробничого навчання  ПТУ № 22 смт Велика Лепетиха Олександра Проценка проведено обстеження території смт Велика Лепетиха у нічний час та здійснено перевірки дотримання законодавства стосовно дітей у закладах торгівлі та громадського харчування, а саме:
- перевірено роботу бару „Чайка” фізичної особи-підприємця Антипенка Е. В., магазину «Ніка» приватного підприємця Курносик В. Г., бару «Фараон» приватного підприємця Мкртчяна С. В.,
- обстежено місця скупчення підлітків на території парку «Воїнів Інтернаціоналістів» та площі Миру.
Не вдалося перевірити роботу кафе «Айва» через те, що кафе на час перевірки було зачинене.
У ході проведення рейду порушень правил торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами, продукції, що пропагує культ насильства, жорстокості, розпусти, не виявлено.
Дітей віком до 16 років після двадцять другої години у вищезазначених закладах не виявлено.
Дітей, які бродяжили, жебракували, перебували у стані алкогольного сп’яніння, скоювали правопорушення, на обстежуваній території не виявлено.

 

Категорії статті РДА: