Профілактичний рейд

28 липня 2018 року мобільною групою у складі провідного фахівця з соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галини Лукаш, начальника сектору реагування патрульної поліції Великолепетиського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП у Херсонській області Андрія Клецька, оперуповноважений сектору кримінальної поліції Великолепетиського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП у Херсонській області Дениса Чорного, проведено профілактичний рейд на території смт Велика Лепетиха у нічний час та здійснено перевірки дотримання законодавства стосовно дітей у закладах торгівлі та громадського харчування, а саме: перевірено роботу бару «Чайка» фізичної особи-підприємця Антипенка Е. В., магазину «Ніка» приватного підприємця Тоцької Н. М., бару «Фараон» приватного підприємця Мкртчяна С. В., кафе «Айва» приватного підприємця Поканая В. В., кафе приватного підприємця Верховського О. Г.
У ході проведення рейду порушень правил торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами, продукції, що пропагує культ насильства, жорстокості, розпусти, не виявлено.
Дітей віком до 16 років після двадцять другої години у вищезазначених закладах не виявлено.
Разом з тим, при проведенні профілактичного рейду працівниками робочої групи, створеної відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 квітня 2018 року № 121 «Про проведення профілактичних рейдів у вечірній та нічний час у травні-серпні 2018 року», виявлено групу представників молоді (випускники 2018 року), у тому числі дівчата, які у сквері «Воїнів Інтернаціоналістів» розпивали спиртні напої. На зауваження та профілактичну бесіду реагували зухвало. Після прохання покинути територію скверу та прибрати за собою не відреагували, разом з тим, змінили місце «розпиття алкоголю» перейшовши на сходи приміщення Головного міжрайонного відділення ДУ «Херсонська обласна лабораторія центру МОЗ України»
Що ж перешкоджає вихованню в молоді негативного ставлення до алкоголю? Одні з головних труднощів – існуючі сьогодні в суспільній свідомості поблажливо-добродушні відношення до вживання алкоголю. Більш того, самі батьки, найчастіше є першими «алкогольними вихователями» своїх дітей. Саме вони прищеплюють їм «питні традиції», підносячи першу чарку і вважаючи цілком припустимим вживання алкоголю підлітком.
Тож батьки, саме Ви відіграєте головну роль у формуванні світогляду дітей, Вам потім доводиться і відповідати за їхні вчинки та вирішувати їх проблеми. У Ваших силах уберегти свою дитину від неприємностей.

 

Категорії статті РДА: