Профілактичний рейд

24 жовтня 2018 року з метою надання дітям із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги, своєчасного виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, запобігання їх безпритульності та бездоглядності, виконання заходів програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний рейд «Сім’я» на території смт Велика Лепетиха.
У ході рейду відвідано родину одинокої матері, шодо якої районними службами порушується питання про доцільність позбавлення батьківських прав відносно 3 малолітніх дітей. На час перевірки матері вдома не було. Діти у навчальний час перебували вдома. З малолітніми проведено бесіди щодо навчання та відвідування загальноосвітнього навчального закладу.
Відвідано родину кандидата у опікуни, до якої тимчасово влаштовано дитину, позбавлену батьківського піклування. Громадянці роз’яснено вимоги пункту 40 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» та надано методичну допомогу.
Під час проведення рейду, на обстежуваній території, дітей, які не приступили до навчальних занять, бродяжили, жебракували, вчиняли правопорушення, перебували у стані алкогольного сп’яніння, не виявлено.

Категорії статті РДА: