Профілактичний рейд

25 жовтня 2018 року на виконання програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, з метою виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, запобігання безоглядності, безпритульності, правопорушенням серед дітей, запобігання вчиненню насилля над дитиною в сім’ї службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Князе-Григорівським сільським головою на території с. Князе-Григорівка проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Підліток», «Сім’я».
У ході рейду забезпечено проведення контролю за умовами утримання, навчання та виховання 10 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що проживають у 4 сім’ях, 3 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням, що проживають у 3 сім’ях. За результатами складено акти обстеження умов проживання дітей у родинах, з батьками, опікунами, піклувальниками проведено профілактичні бесіди, надано методичні рекомендації з питань соціального захисту дітей.
З метою припинення вчинення насилля у сім’ї, яке відбувалося під час проведення профілактичного рейду на території с. Князе-Григорівка, про що було повідомлено сільському голові, забезпечено з’ясування обставин насилля, проведено заходи щодо запобігання вчинення насилля щодо дітей, здійснено виклик представників поліції. На час відвідування батько родини перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння, поводив себе агресивно щодо дружини у присутності малолітньої дитини, яка повернулася зі школи. Подальшу роботу щодо припинення насилля та сварки у родині продовжили представники Великолепетиського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області, які прибули за викликом.
За повідомленням Князегригорівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів відвідано родину малолітньої дитини, яка постійно порушує правила поведінки учня та не піддається виховній роботі, що проводиться педагогічним колективом школи. У родині малолітнього та з дитиною проведено профілактичну роботу.
Під час проведення рейду здійснено перевірки роботи 5 закладів торгівлі та громадського харчування. Порушень чинного законодавства щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів та продукції, що пропагує культ насильства, жорстокості, розпусти, не виявлено.
Дітей, які не приступили до навчальних занять, бродяжили, жебракували, вчиняли правопорушення, перебували у стані алкогольного сп’яніння, на обстежуваній території не виявлено.

Категорії статті РДА: