Профілактичний рейд

31 жовтня 2018 року на виконання програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, з метою виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, запобігання безоглядності, безпритульності, правопорушенням серед дітей службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Підліток», «Сім’я» на території смт Велика Лепетиха.
У ході рейду забезпечено проведення контролю за умовами утримання, навчання та виховання 3 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що проживають у 1 сім’ї, 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням, що проживають у 4 сім’ях та 1 дитини, позбавленої батьківського піклування, яка проживає у прийомній сім’ї. За результатами складено акти обстеженя умов проживання дітей у родинах, з батьками, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками проведено профілактичні бесіди, надано методичні рекомендації з питань соціального захисту дітей.
З метою профілактики дитячої бездоглядності відвідано 1 сім’ю, в якій проживає 2 дітей, батьки яких неналежним чином виконують батьківські обов’язки. За результатами проведеної роботи складено акт обстеження умов проживання родин, з батьками проведено профілактичну бесіду та ознайомлено з обов’язкам та правами батьків, зазначено підстави позбавлення батьківських прав.
Відповідно до ухвали Новотроїцького районного суду, з метою  підготовки матеріалів до розгляду комісією з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації питання про доцільність чи недоцільність позбавлення матері батьківських прав відносно малолітніх дітей, відвідано родину батька, у якій проживають діти. З членами родини, у тому числі з малолітніми проведено індивідуальні бесіди, за результатом проведеної роботи складено акт обстеження.
Під час рейду проведено перевірки роботи 1 закладу торгівлі та громадського харчування. Порушень чинного законодавства щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів та продукції, що пропагує культ насильства, жорстокості, розпусти, не виявлено.
Дітей, які бродяжили, жебракували, вчиняли правопорушення, перебували у стані алкогольного сп’яніння, на території селищної ради не виявлено.

Категорії статті РДА: