Профілактичний рейд

07 лютого 2019 року на виконання програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, з метою виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, запобігання безоглядності, безпритульності, правопорушенням серед дітей службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з відділенням із соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді Великолепетиського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), представником Малолепетиської сільської ради на території с. Мала Лепетиха проведено профілактичний рейд „Діти вулиці”, „Підліток”, „Сім’я”.
У ході рейду забезпечено проведення контролю за умовами утримання, навчання та виховання 8 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що проживають у 4 сім’ях, 2 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням, що проживають у 2 сім’ях. За результатами складено акти обстеженя умов проживання дітей у родинах, з батьками, опікунами, проведено профілактичні бесіди, надано методичні рекомендації з питань соціального захисту дітей.
З метою профілактики дитячої бездоглядності відвідано 2 сім’ї, в яких проживають 2 дітей, батьки яких неналежним чином виконують батьківські обов’язки. За результатами проведеної роботи складено акти обстеження умов проживання родин, з батьками проведено профілактичні бесіди та ознайомлено з обов’язкам та правами батьків, зазначено підстави позбавлення батьківських прав.
Під час рейду проведено перевірки роботи 2 закладів торгівлі та громадського харчування. Порушень чинного законодавства щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів та продукції, що пропагує культ насильства, жорстокості, розпусти, не виявлено.
Дітей, які бродяжили, жебракували, вчиняли правопорушення, перебували у стані алкогольного сп’яніння, на території селищної ради не виявлено.

Категорії статті РДА: