Профілактичний рейд

25 вересня 2019 року з метою надання дітям із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги у підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх безпритульності та бездоглядності та на виконання заходів програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, у районі розпочато проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок». Службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з  відділенням із соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді Великолепетиського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великолепетиської районної ради, інспектором ювенальної превенції Великолепетиського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Хероснській області, представниками Малолепетиської сільської ради проведено профілактичні заходи у с. Мала Лепетиха.
У ході рейду забезпечено проведення контролю за умовами утримання, навчання та виховання 4 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що проживають у 2 сім’ях, 2 дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням, що проживають у 2 сім’ях. За результатами складено акти обстеженя умов проживання дітей у родинах, з батьками, опікунами, піклувальниками проведено профілактичні бесіди, надано методичні рекомендації з питань соціального захисту дітей.
Під час рейду проведено перевірки роботи 2 закладів торгівлі та громадського харчування. Порушень чинного законодавства щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів та продукції, що пропагує культ насильства, жорстокості, розпусти не виявлено.
Дітей, які бродяжили, жебракували, вчиняли правопорушення, перебували у стані алкогольного сп’яніння, на території селищної ради не виявлено.