Профілактичний рейд

27 вересня 2019 року з метою надання дітям із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги у підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх безпритульності та бездоглядності та на виконання заходів програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, у районі проводився рейд у рамках Всеукраїнського профілактичного західу «Урок». Службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з фахівцями відділення із соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді Великолепетиського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великолепетиської районної ради та представника Князегригорівської сільської ради проведено профілактичні заходи у с. Князе-Григорівка та  с. Середнє.
У ході рейду забезпечено проведення контролю за умовами утримання, навчання та виховання 10 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що проживають у 4 сім’ях, 3 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням, що проживають у 3 сім’ях. За результатами складено акти обстеження умов проживання дітей у родинах, з батьками, опікунами, піклувальниками проведено профілактичні бесіди, надано методичні рекомендації з питань соціального захисту дітей.
З метою профілактики дитячої бездоглядності відвідано 1 сім’ю, в якій проживає 2 дитини, мати яких неналежним чином виконує батьківські обов’язки. За результатами проведеної роботи складено акт обстеження умов проживання родини, з матір’ю проведено профілактичну бесіду та ознайомлено з правами та обов’язками батьків, зазначено підстави позбавлення батьківських прав.
Під час проведення рейду здійснено перевірки роботи 5 закладів торгівлі та громадського харчування. Порушень чинного законодавства щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів та продукції, що пропагує культ насильства, жорстокості, розпусти, не виявлено.
Дітей, які бродяжили, жебракували, вчиняли правопорушення, перебували у стані алкогольного сп’яніння, на території сільської ради не виявлено.