Протасєвич Надію Михайлівну нагороджено почесним званням України "Мати героїня"

Указом Президента України від 06 травня 2019 року № 190/2019 почесним званням України «Мати героїня» нагороджено Протасєвич Надію Михайлівну, яка проживає у селі Князе-Гигорівка.
Надія Михайлівна народилася 04 квітня 1931 року у селі Бабчинці Могилів-Подільського району Вінницької області. У 1940 році отримала початкову освіту, закінчивши Бабчинецьку середню школу Могилів-Подільського району Вінницької області.
Протасєвич Надія Михайлівна є прикладом материнської самовідданості, зразкової матері, яка відмінно виконала свій материнський обов’язок щодо виховання своїх семи дітей, піклування про їх здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток. Створила сприятливі умови для здобуття ними освіти, розвитку їх природних здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.
Надія Михайлівна – жінка-трудівниця, з якої беруть приклад, на яку завжди можна покластися, яка допоможе і словом і ділом. Користується беззаперечним авторитетом у односельчан.