Проведене засідання Центру допомоги учасників антитерорестичної операції

02 листопада 2018 року у приміщенні районної державної адміністрації було проведене засідання Центру допомоги учасників антитерорестичної операції під головуванням заступника районної державної адміністрації Ігоря Бойка, який зауважив, що 30 квітня 2018 року широкомасштабна АТО на території Донецької і Луганської областей завершилося. Розпочато військову операцію  під керівництвом Збройних Сил України для  забезпечення  захисту
територіальної цілісності, суверенітету і незалежності нашої держави. чіткої відповіді про те коли закінчиться протистояння агресіїї невідомо, але АТО закінчилося, і як висловився призидент України П. Порошенко «…протистояння агресії, відсіч російському агресору завершиться тоді, коли буде звільнений останній клаптик української землі…». Тому важливим завданням перед Центром стоїть підтримка військовим, які повернулися із зони проведення бойових дій. Головною проблемою залишається адаптація та реабілітація військових їй потрібно приділити значну увагу. Для вирішення цього питання залучаються фахівці з психологічної реабілітації та пропонуються санітарно-курортне лікування. У 2018 році управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації закуплено 2 санітарно-курортні путівки. Управлінням проведено оздоровчу компанію, якою охоплено 12 дітей шкільного віку з сімей учасників АТО.
За оперативною інформацією комунального підприємства «Великолепетиський Центр первинної медико - санітарної допомоги» за 10 місяців 2018 року кількість осіб зазначеної категорії по Великолепетиському району становить 143 особи. Охоплено повним медичним комплексним оглядом 75% учасника АТО.