Проведено чергову апаратну нараду

11 березня 2014 року першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Трохименком проведено апаратну нараду за участю голів селищної та сільських рад, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів міністерств, відомств, установ, організацій.
Під час наради проаналізовано виконання доручень, наданих на минулій апаратній нараді, окреслено план заходів, запланованих на наступний тиждень.
Зокрема про забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджету та ефективне використання коштів поінформували начальник фінансового управління райдержадміністрації Віктор Коновалов, заступник начальника-начальник Великолепетиського відділення Каховської ОДПІ ГУ Міндоходів у Херсонській області Світлана Маленда, начальник управління Пенсійного фонду України в Великолепетиському районі Херсонської області Тетяна Верховська.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Андрій Періг доповів про сталий навчально-виховний процес у закладах освіти району та відмітив позитивну тенденцію скорочення респіраторних захворювань у дітей.
Про стан проведення комплексу весняно-польових робіт у районі доповіла начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Світлана Кумановська.
Начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Наталія Чепель повідомила, що з 11 березня по 12 травня розпочато весняний місячник з санітарної очистки та благоустрою району.
За підсумками проведеної апаратної наради дані відповідні доручення.