Проведено чергову апаратну нараду

З метою забезпечення стабільної роботи усіх сфер господарства району головою районної державної адміністрації Зіновієм Тичківським 23 червня 2014 року проведено чергову апаратну нараду, у якій взяли участь голова районної ради Дмитро Папуша, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, закладів, установ.
Під час наради проаналізовано виконання доручень, наданих на минулій апаратній нараді, окреслено план заходів, запланованих на робочий тиждень. Заслухано присутніх керівників, які доповіли про роботу служб, управлінь та зазначили, що заклади працюють у штатному режимі, поточні питання вирішуються оперативно.
За результатами апаратної наради головою районної державної адміністрації дано відповідні доручення.