Проведено годину спілкування «Наше життя в наших руках»

На виконання соціальних ініціатив Президента України В. Ф. Януковича щодо реалізації в регіонах завдань по забезпеченню доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я, зокрема у напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань, 6 лютого 2014 року в читальному залі Великолепетиської центральної районної бібліотеки ім. О. М. Семашка за участю працівника акушерського відділення КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» Ольги Хребтової проведено годину спілкування «Наше життя в наших руках».
Присутні заслухали поради медпрацівника з профілактики онкологічних захворювань серед жінок, зокрема молочної залози, а також ознайомилися з послугами, які надаються в медичних закладах області для діагностики онкозахворювань. Адже раннє виявлення і вчасно розпочате лікування – запорука успіху в боротьбі з онкозахворюваннями.