Проведено конкурс плакатів “Діти проти насилля”

У районі в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України “Діти — майбутнє України” серед учнів загальноосвітніх шкіл було проведено конкурс плакатів “Діти проти насилля”, підсумки якого підведено17 грудня 2013 року.
Членами журі, до складу якого ввійшли представники Великолепетиського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації та районної дитячої бібліотеки, визначено переможця конкурсу. Ним стала Малолепетиська ЗОШ І-ІІ ступенів. Всім учасникам вручено подяки за участь в конкурсі.
Загалом виставку дитячих плакатів “Діти проти насильства!” відвідало 65 осіб, яким також вручено буклети “Що таке насильство?”.