Проведено нараду для директорів та художніх керівників сільських клубних закладів району

07 серпня 2018 року методичним кабінетом комунального закладу «Великолепетиський районний Будинок культури» спільно з відділом культури, молоді та спорту Великолепетиської районної державної адміністрації проведено нараду для  директорів та художніх керівників сільських клубних закладів району, на якій розглянуто наступні питання:
1. Про підготовку сільських закладів культури району до відзначення  27-ї річниці Дня незалежності України.
2. Про участь сільських клубних закладів Великолепетиського району у Всеукраїнському огляді-конкурсі клубних закладів у сільській місцевості.
Директори сільських клубних закладів культури проінформували щодо планів проведення святкування Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України.
Провідним методистом Великолепетиського районного Будинку культури  Оленою Шеховцовою надано художнім керівникам клубних закладів району методично-практичну допомогу по підготовці культурно-мистецького заходу, присвяченого святкуванню Дня незалежності України «Літературно-мистецьке свято – різновид клубного масового заходу». Також всі учасники отримали методичні рекомендації та збірку сценаріїв, присвячених річниці незалежності України.
Також провідний методист проінформувала про умови, порядок організації та проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості. Директори та художні керівники клубних закладів району отримали відповідні рекомендації та завдання щодо підготовки матеріалів для участі у регіональному етапі Огляду-конкурсу.
Головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Великолепетиської районної державної адміністрації Ганна Візнович ознайомила всіх присутніх з обласними заходами, що будуть відбуватися у серпні-вересні 2018 року.