Проведено нараду щодо оздоровлення дітей у 2014 році

16 січня 2014 року перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко провів нараду щодо організації оздоровлення дітей у поточному році, якій взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення Ігор Подаков, начальник відділу освіти, молоді та спорту Андрій Періг, заступник начальника фінансового управління Ірина Мамаєва та інші зацікавлені особи.
На нараді відбулося конструктивне обговорення організації та проведенню у 2014 році роботи з оздоровлення дітей різник вікових категорій згідно медичних показників та методичних вимог.
Підсумовуючи результати наради, Олександр Трохименко зазначив, що відповідальні особи мають докласти всіх зусиль, щоб організувати оздоровлення дітей на належному рівні. Охопити послугами оздоровленням необхідно якнайбільшу кількість юних мешканців Великолепетищини. Особливо слід приділити максимум уваги дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, дітям з багатодітних родин, та проблемних сімей.