Проведено нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств району всіх форм власності

07 червня 2019 року головою районної державної адміністрації Анатолієм Віремейчиком проведено нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств району всіх форм власності за участю голови районної ради Тетяни Верховської, першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка, начальника відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Валентини Місєвич, начальника фінансового управління районної державної адміністрації Ірини Мамаєвої, начальника відділення поліції Великолепетиського ВП Каховського ВП ГУНП в Херсонській області Андрія Чонки, начальника Великолепетиського управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Світлани Маленди. 
У ході засідання обговорено актуальні на сьогодні питання, а саме:
- про хід підготовки агропромислового комплексу району до збирання ранніх зернових культур;
- про виплату орендної плати за оренду земельних часток (паїв) за 2019 рік та встановлення єдиної в районі ставки подотку-плат за землю, з передумовою створення ОТГ;
- про створення громадської організації району щодо охорони посівів, недопущення рейдерського захоплення та інше.
- інші.
Під час проведення наради між сільгоспвиробниками відбувся обмін досвідом щодо проведення комплексу заходів по догляду за посівами, технологічних та сортових особливостей підвищення продуктивності сільгоспкультур, особливості проведення весняно-польових робіт в умовах 2019 року. Проблемним питанням, яке потрібує нагального вирішення, – боротьба із незаконною вирубкою полезахисних лісосмуг і подальшого їх відновлення та збереження. 
По завершенню наради голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик та голова районної ради Тетяна Верховська подякували керівникам агроформувань району за щоденну наполегливу працю, високі показники урожаю попередніх років та побажали добрих врожаїв, прийнятних цін на продукцію, а також подякували сільгоспвиробникам за їх сумлінну працю у забезпеченні продовольчої безпеки держави та району.
Учасники заходу висловили переконання, що подібні наради сприятимуть подальшому зростанню ефективності агропромислового сектору району. 
 

Категорії статті РДА: