Проведено районне методичне об’єднання вчителів географії

10 січня 2019 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» проведено районне методичне об’єднання вчителів географії на тему: «Компетентність педагога під час проведення досліджень у шкільному курсі «Географія». У роботі засідання взяли участь 7 учителів району.
У ході роботи методистом районного методичного кабінету Магдич Л. Л. висвітлено питання «Дослідження як практична складова шкільної географії», під час якого учителі практично за допомогою комп’ютерних технологій розробили фрагменти до тем досліджень кожного класу і презентували їх. Адже вивчення географії на сучасному етапі неможливе без набуття практичних умінь і навичок, які формуються під час виконання досліджень та практичних робіт. Саме дослідження дають учням можливість активно навчатися, проводити пошуково-дослідницьку діяльність, творчо осмислювати процеси і явища, що відбуваються в оболонках Землі, доводити існування в природі закономірних взаємозв’язків. Виконання досліджень – це творча співпраця вчителя і учнів. А визнання за дослідницько - навчальною діяльністю першорядної ролі в процесі навчання дає можливість якісніше та ефективніше готувати учнів до здобуття знань та готовності до функціонування в сучасному життєвому просторі.
Змістовним та цікавим був виступ на тему: «Дослідження як вид практичної роботи на роках географії» учителя географії Князегригорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Попович Н. М., основою якого стали міні-експерименти.
Підсумком роботи районного методичних об’єднань стало вироблення методичних рекомендацій щодо підготовки та проведення досліджень.