Проведено районне методичне об’єднання вчителів суспільствознавчих наук

03 січня 2019 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» проведено районне методичне об’єднання вчителів суспільствознавчих наук на тему: «Застосування електронного контенту у щоденній професійній діяльності педагога на уроках суспільствознавчих наук». У роботі засідання взяли участь 11 учителів району.
У ході роботи методистом районного методичного кабінету Магдич Л. Л. висвітлено питання «Тенденції сучасного уроку Нової Української школи». Вчителі поділились досвідом, продемонстрували цікаві та змістовні форми, прийоми роботи на уроках. Зацікавив педагогів майстер-клас на тему: «Формування життєвих компетентностей на уроках історії шляхом використання інноваційних технологій» учителя історії Миколаївського освітнього комплексу Франіци В. О., основою якого стала інтерактивна форма роботи «Фишбоун – один з методичних прийомів, який проводиться з метою активізації когнітивних процесів». Кожен учитель спробував практично виконати завдання по цій методиці. Москаленко Н. А., учитель історії Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, презентувала власні напрацювання щодо бінарних уроків історії та інформатики, продемонстровано відео фільм таких уроків.
Підсумком роботи районного методичного об’єднання стало вироблення методичних рекомендацій щодо підготовки та проведення сучасних уроків НУШ, інноваційних методик уроків.