Проведено семінар-нараду для директорів та художніх керівників сільських клубних закладів району

06 листопада 2018 року відділом культури, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з методичним кабінетом комунального закладу «Великолепетиський районний Будинок культури» проведено семінар-нараду для  директорів та художніх керівників сільських клубних закладів району.
Начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська проінформувала про результати Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий клубний заклад сільської місцевості. В даному огляді-конкурсі від Великолепетиського району брали участь клубні заклади району: Князегригорівський, Рубанівський, Малолепетиський сільські та Великолепетиський селищний будинки культури. Конкурс проходив у три етапи: І – районний, ІІ – обласний, ІІІ – Всеукраїнський. За результатами наданих матеріалів  та аналізу роботи сільських клубних закладів Херсонщини, які брали участь у обласному турі, що проходив у жовтні, ІІ місце отримав Князегригорівський сільський будинок культури (директор – Людмила Кацика).

Також обговорено питання підготовки та проведення святкової концертної програми до Дня працівників сільського господарства за участю творчих колективів клубних закладів району.
У рамках семінар-наради провідним методистом районного Будинку культури Оленою Шеховцовою проведено методичне заняття на тему «Планова та звітна документація клубної установи».