Проведено семінар-нараду для директорів та художніх керівників сільських клубних закладів району

12 лютого 2019 року методичним кабінетом комунального закладу «Великолепетиський районний Будинок культури» проведено семінар-нараду для директорів та художніх керівників сільських клубних закладів району.
Було обговорено питання підготовки до обласного огляду аматорських колективів Великолепетиського району «Я люблю тебе, мій рідний край», присвяченого 75-й річниці утворення Херсонської області та організації виставки декоративно-ужиткового мистецтва.
Провідний методист Олена Шеховцова ознайомила присутніх з планом роботи Херсонського обласного Центру народної творчості на 2019 рік. Також було інформовано про творчі заходи, присвячені 75-й річниці утворення Херсонської області та Херсонського обласного Центру народної творчості: відбір віршованих творів поетів-аматорів для видання збірки «Ми народились в Таврійському краї…» та проведення акції «Рушник Херсонщини».
Учасників театральних колективів клубних закладів району запрошено до участі в обласному конкурсі читців, присвяченому пам’яті Т. Г. Шевченка.
Для художніх керівників сільських клубних закладів проведено семінар на тему «Форми роботи в закладах культури», всі присутні отримали методичний матеріал.
Керівникам закладів надано відповідні завдання щодо участі у запланованих заходах.