Проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

23 листопада2018 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації проведено засідання районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянуто ряд важливих питань, що стосуються зимового утримання доріг загального користування місцевого значення в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років та облаштування у районі пунктів обігріву.
Розроблено карти-схеми зон можливого виникнення на території району надзвичайних ситуацій, пов’язаних із погіршенням погодних умов (сильні снігові опади, налипання снігу, снігові замети та ожеледиць), визначено ділянки автомобільних доріг, на яких найбільш ймовірні утворення в зимовий період транспортних заторів внаслідок снігових заметів:
  • смт Велика Лепетиха – с. Запоріжжя(С220301);
  • с. Рубанівка – с. Миколаївка (С220304).

Відпрацьовується питання щодо закріплення відрізків дороги С220301 та С220304 за конкретними фермерськими господарствами.
Визначено місця обігріву у разі ускладнення погодних умов та підтримки малозабезпечених мешканців та безпритульних Великолепетиського району в зимовий період:
  • Великолепетиська селищна рада – смт Велика Лепетиха,
    вул. Соборна, буд. 2
  • Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування – смт Велика Лепетиха, вул. Чкалова буд. 3.