Проведено засідання за «круглим столом» на тему: «Державна реєстрація речових прав на земельні ділянки державної власності»

31 січня 2014 року реєстраційною службою Великолепетиського районного управління юстиції Херсонської області (далі – реєстраційна служба) спільно з працівниками відділу Держземагентства у Великолепетиському районі Херсонської області (далі – відділ Держземагентства) проведено засідання за «круглим столом», на якому обговорено питання державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної власності.
У ході засідання обговорено порядок передачі земельних ділянок в оренду та державна реєстрація речових прав на земельні ділянки державної власності.
Темою розмови також стала організація більш тісної співпраці реєстраційної служби та відділу Держземагентства.
Учасники засідання отримали можливість провести продуктивну дискусію, обмінятися думками, виявити проблемні питання і отримати поради щодо уникнення проблем.