Привітання голови районної державної адміністрації Євгена Холодаря та голови районної ради Тетяни Верховської з Днем Весни і Праці та Міжнародним днем солідарності трудящих

Дорогі великолепетисці!
Прийміть найщиріші вітання зі святом Першотравня!
У ці весняні дні надзвичайно приємно поздоровити з днем Весни і Праці усіх, хто працює на результат, виявляючи високий професіоналізм та наполегливість у роботі, адже майбутнє Великолепетищини, її соціальний і економічний розвиток залежать сьогодні від кожного з нас.
Для людей старшого віку Першотравень, як і раніше, символізує трудову солідарність, вірність традиціям, для молоді – весняне відновлення й надію на майбутнє.
Бажаэмо всім здоров'я, щастя, радості та плідної праці, натхнення і сил для здійснення всіх планів і починань.
Нехай ці святкові дні сповнюють кожного бадьорістю й оптимізмом, в кожній оселі панує мир, злагода та добробут.
Нехай гарний весняний настрій супроводжує вас протягом всього року!