Привітання голови районної державної адміністрації Євгена Холодаря та голови районної ради Тетяни Верховської з Днем українського добровольця

Шановні добровольці-захисники Великолепетищини!
Прийміть щирі вітання зі святом, яке втілює доблесть і героїзм нашого народу – Днем українського добровольця.
Цього дня ми вшановуємо всіх, хто ставши до лав добровольців, піднявся на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави. Першими на Схід у 2014 році вирушили саме добровольці. Й донині на фронтах неоголошеної війни завдяки патріотизму, мужності українські патріоти боронять цілісність держави.
Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті.
Висловлюємо подяку усім жителям району, хто, ризикуючи здоров’ям та життям, ніс і несе військову службу на східних рубежах. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями.
Бажємо вам міцного здоров’я, незламного духу, добробуту та миру на рідній землі.