Привітання голови районної державної адміністрації Євгена Холодаря та голови районної ради Тетяни Верховської з Днем землевпорядника

Шановні землевпорядники району!
Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем землевпорядника України!
Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний із землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства. В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі.
Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю та вірність професійному обов’язку. Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра та благополуччя, нових трудових досягнень. Нехай у ваших оселях панують мир і спокій, у справах – мудрість та натхнення, у серцях – весняний настрій та любов до рідної землі.