Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!
Прийміть вітання з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!
Жодна з наявних сфер не стоїть так близько до людини, як житлово-комунальна та побутова. Адже кожному громадянину потрібні вода, охайність, чистота вулиць та парків, функціонування громадського транспорту, послуги перукаря чи майстра по ремонту взуття й одягу, побутової техніки. Ви покращуєте добробут і соціальне самопочуття людей. І в цьому вам допомагають професійне ставлення до справи, ініціативність, відповідальність.
Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, весняного настрою, наполегливості в роботі та успіхів.