ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА СУБСИДІЇ

Управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації здійснюється прийом документів від громадян для призначення житлової субсидії на відшкодування житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу. Житлова субсидія призначається уповноваженому власнику (співвласнику) житла, на якого відкрито особовий рахунок. Мають право на субсидію особи, які проживають у житловому приміщенні на підставі договору найму (оренди) житла і на яких відкрито особові рахунки із сплати житлово-комунальних послуг.
Відповідно до спрощеного порядку для призначення субсидії необхідно подати пакет документів – заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, довідки про склад зареєстрованих та про наявність земельних ділянок (для жителів селища). Не подаються довідки про доходи зареєстрованих осіб, відповідна інформація зазначається у декларації. Звертаємо увагу, що у разі оформлення пільг громадяни не матимуть права на призначення субсидії на 2018 рік.

Пакет документів можна:
·   самостійно подати до управління праці та соціального захисту населення відповідно до затвердженого макету-графіку прийому;
·   самостійно подати уповноваженим представникам при сільських радах;
·   надіслати рекомендованим листом ;
·   відправити через Інтернет (заповнити заяву та декларацію можна на сайті subsidii.mlsp.gov.ua з використанням електронного цифрового підпису або подальшим підтвердженням та підписом поданої заяви особисто в управлінні).
Довідкову інформацію щодо порядку оформлення субсидії можна дізнатися безпосередньо в управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації або за телефоном 2-22-88.

Категорії статті РДА: