Районна олімпіада з музичного мистецтва

11 квітня 2019 року на базі КЗ «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» з метою пошуку й підтримки здібних, талановитих та обдарованих дітей Малаховою І. В., методистом районного методичного кабінету, проведено районну олімпіаду з музичного мистецтва.
У олімпіаді взяли участь 4 учні: Дмитренко Вікторія, учениця 8 класу філії «Рубанівський заклад ЗСО І-ІІ ступенів» (учитель Дурнєва К. М.), Страх Вікторія, учениця 7 класу КЗ «Князегригорівський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» (учитель Шинкарецька І. А.), Пинська Валерія, учениця 8-Б класу КЗ «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» (учитель Смокотіна О. М.), Філімоненко Владислава, учениця 8 класу Малолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка (учитель Фесюк Т. С.).

Олімпіада з музичного мистецтва відбувалася у два тури: під час І туру учасники відповідали на тестові завдання, давали характеристику музичному твору та відповідали на запитання, у ІІ турі кожен учасник виконував пісню на власний вибір з вивченого матеріалу.
Оцінювало роботи учасників журі в складі: Вольської Т. В., завідувача районного методичного кабінету КУ «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти», Малахової І. В., методиста районного методичного кабінету та Березань І. В., директора комунального позашкільного навчального закладу «Великолепетиська дитяча школа мистецтв».
У підсумку переможцями олімпіади стали:
І місце – Філімоненко Владислава;
ІІ місце – Пинська Валерія;
ІІІ місце – Страх Вікторія.
Висловлюємо вдячність учасникам олімпіади з музичного мистецтва та щиро вітаємо переможців. Бажаємо учасникам олімпіади подальших творчих успіхів, нових досягнень та перемог.