Районні змагання з настільного тенісу

04 березня 2017 на базі спортивного залу районного будинку культури відбувся районний турнір з настільного тенісу присвячений міжнародному дню прав жінок і миру 8 березня..
Зі словами привітання виступила начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська та спортивний інструктор Великолепетиської селищної ради Анатолій Гайван.
         Змагання проходили в трьох категоріях: «жінки», «чоловіки» та «хлопці» (школярі).
         Перемогу в категорії «жінки» здобула Тонюк Ольга;
         ІІ місце здобула – Гайван Софія;
         ІІІ місце посіла – Бачинська Валентина.

В категорії хлопці (школярі)
І місце – Сова Владислав;
ІІ місце – Парфиров Сергій;
ІІІ місце – Лазарєв Олександр.
Найнапруженішою та дуже цікавою була гра категорії «чоловіки», адже забралися неодноразові переможці минулих років, тож турнірна таблиця склалася наступним чином:
І місце – Євглевський Владислав;
ІІ місце – Євглевський Ігор;
ІІІ місце – Ловчанін Микола.
Усі переможці турніру були нагородженні грамотами та медалями від відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації.