РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «БЕРЕГ ДИТИНСТВА»

Творчість дитяча – сонцем горить,
Творчість дитяча – зіркою сяє,
Творчість дитяча – хвилююча мить,
Мов квітка чудова у травах палає
 
12-й районний фестиваль-конкурс «Берег дитинства»  знову вразив, зворушив, розчулив, захопив і вкотре – прозвучав на щирих струнах дитячих сердець і засяяв у чарівному потоці талантів обдарованої дітвори нашого району!
Більше 120 дітей створили багатюще пісенно-танцювальне диво: хто, не зовсім упевнено підкорюючи свою першу сцену, а хто вкотре підтверджуючи завойовані раніше титули і нагороди.

Тож за традиційної  підтримки головного організатора та спонсора, що      12 років тому започаткував цей дитячий конкурс – відділ культури, молоді та спорту Великолепетиської районної державної адміністрації та  Великолепетиського районного Будинку культури  зібрав численну родину близьких, друзів та вболівальників, котрі традиційно для цього святкового творчого змагання завітали  у нашу залу.  
Ведучі фестивалю запросили на сцену  начальника відділу культури, молоді та спорту  Олену Вітковську, яка  гостинно привітала усіх глядачів та вручила Подяки керівникам творчих колективів закладів культури району за організаційно-педагогічну роботу  в підготовці до фестивалю-конкурсу. Учасникам та глядачам конкурсу представили поважне журі у складі: начальника відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олени Вітковської, головного спеціаліста відділу – Ганни Візнович, представника благодійного фонду  депутата обласної ради Ігоря Колихаєва – Таісії Німченко та вчителя  музики «КЗ» Великолепетиська опорний – Олени Мошенець.
Захоплюючи запальним ритмом, молодша та середня групи танцювального колективу «Імпульс» розпочали кількагодинне фестивальне дійство. Ведучі  протягом свята знайомили глядачів із зовсім юними «соловейками» і вже старшими солістами  Великолепетиської дитячої школи мистецтв, районного Будинку культури, селищного будинку культури, Князегригорівського, Малолепетиського, Катеринівського, Рубанівського сільських будинків культури та сільських клубів. Бурхливі оплески і нестримні вигуки «Браво!» час від часу піднімали хвилю глядацьких вражень і прихильностей, поступово визначаючи чиїхось фаворитів та симпатиків. Хтось розчулився і не приховував сліз від чарівності й тремтливості  Владислави Філімоненко та Єлизавети Барієвої. Комусь укотре припав до душі неймовірно яскравий виступ  Євсєєва Олександра з танцювальним колетивом, а хтось відкрив для себе  співучих і  ритмічних красунь із ансамблю «Промінчик». Хтось був просто вражений справжнісіньким відкриттям – вибухово-ефектним виступом Акоп`ян Діани та Бойка Єгора.  Багато хто не шкодував оплесків для наймолодших учасників фестивалю Назаренко Марини та Семко Каріни, які отримали подарунки благодійного фонду депутата обласної ради Ігоря Колихаєва.   
 
 
Дехто не встигав від бурхливої зміни вражень, коли талановитими променями зоряного струму зігрівали  Валерія Опицько, Софія Жураковська, Кирило Мельниченко, Погорєлова Даша, Меркулова Ніна, Єфименко Маргарита, Карнаух Анастасія, Пікалова Настя, Лисенко Ірина, Матвійчук Єлизавета, Жовтобрюх  Настя,  ансамблі хлопчиків  «Котигорошко» та  «Козачата», гурти «Капітошки», «Юність», «Сім нот», «Веселка». Скільки людей – стільки й уподобань.
Але якою б емоційною і упевненою у своїх оплесках і підтримці не була глядацька аудиторія, останнє слово, як і завжди, – виявилося за журі. Тож володарями призових місць у молодшій віковій категорії стали:
серед вікової категорії вокалістів 6-10 років: І місце – Софія Жураковська, ІІ місце – Бойко Єгор, ІІІ місце – Опицько Владислава;
серед дитячих ансамблів категорії 6-10 років: перше місце визначено за дитячим вокальним ансамблем «Промінчик» Рубанівського сільського будинку культури, другими визнано дитячий вокальний ансамбль «Капітошка» районного Будинку культури, а третє місце виборов дитячий вокальний ансамбль «Котигорошко» Рубанівського сільського будинку культури.
Найкращими у  віковій категорії 11-14 років стали серед ансамблів:
І місце - дитячий ансамбль «Росинка» Великолепетиської дитячої школи мистецтв, ІІ місце - дитячий ансамбль «Роксоланочка» районний Будинок культури; ІІІ місце - дитячий ансамбль «Струмочок» Катеринівського сільського будинку культури;
серед вокалістів місця розділили наступним чином: І місце гідно посіли Філімоненко Владислава та Акоп`ян Діана, ІІ місце – Барієва Єлизавета та Полижак Інна, ІІ місце розділили Бровко Олександра та Щедра Аріна;
серед малих форм місця розподілилися наступним чином: І місце – дует у складі Лукашової Яни та Ковальової Юлії, ІІ місце – дует у складі  Філімоненко Владислави та Меркулової Ніни.
У старшій віковій категорії 15 -18 років найкращими стали серед вокалістів Валентина Бачинська з Рубанівського сільського будинку культури та зразковий дитячий ансамбль «Юність» Князегригорівського сільського будинку культури.
Ну а Гран-прі фестивалю-конкурсу «Берег дитинства – 2018» за  одноголосним рішенням журі завоювала Гавриш Єлизавета, учениця Великолепетиської дитячої школи мистецтв, за що отримала диплом відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації та цінний подарунок від благодійного фонду  депутата обласної ради Ігоря Колихаєва.  
Всі учасники конкурсу отримали подяки, а переможці - дипломи та подарунки від відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації та благодійного фонду Ігоря Колихаєва, за що щиро висловлюємо їм слова подяки за всебічну підтримку талановитих дітей, взаєморозуміння та співпрацю. Окремі слова подяки за високу організаційну та професійну підготовку фестивалю висловлюємо методисту районного Будинку культури Олені Шеховцовій та всім, без виключення, працівникам Великолепетиського районного Будинку культури.
Щира вдячність Катеринівському, Князегригорівському, Малолепетиському, в. о. Рубанівського сільським головам за підтримку та розвиток творчого потенціалу нашого підростаючого покоління в сільській місцевості, адже різнобарв`я та новизна українських костюмів, масовість колективів  свідчать про вашу небайдужість та професіоналізм.
Відвирували шалені емоції та враження, подарувавши комусь неймовірну радість, а комусь – і розчарування, бо так щоразу буває на конкурсах та творчих змаганнях, у фіналі спільне фото – щорічний районний фестиваль-конкурс дитячої пісенної творчості «Берег дитинства -2018» завершено. А тим часом, «Берег дитинства - 2018» уже вписав свою яскраву мелодію у багатющу скарбницю  святкових заходів Великолепетиського району та уже полинув назустріч  фестивалю 2019 року!

  

 
 

 

Категорії статті РДА: