«Редагуй вірно»

27 листопада 2018 року на базі комунального закладу «Великолепетиська центральна районна бібліотека ім. О. М. Семашка» для сільських бібліотекарів району проведено семінар-практикум за темой «Планування та звітність сільської бібліотеки». У семінарі-практикумі взяли участь завідуючі 7-ми сільськими бібліотеками-філіями та селищною бібліотекою. У ході семінару розглянуто чотири основні питання стосовно планування та звітності.
Відкрила семінар директор комунального закладу "Великолепетиська центральна районна бiблiотека iм. О. М. Семашка" Юлія Слабко, яка в своєму виступі розкрила основні вимоги до планування і цифрової звітності бібліотек. Бiблiотекар центральної районної бібліотеки Олена Бровченко надала консультацію щодо пріоритетів планування роботи на 2019 рік.

З основними напрямками роботи з дітьми в 2019 році присутнiх ознайомила завiдувач комунального закладу "Великолепетиська районна дитяча бiблiотека" Тетяна Хребтова. Останнє питання, над яким бібліотекарі працюватимуть протягом наступного року, стосувалося переходу бібліотек з бібліографічно-бібліотечної класифікації на універсальну десяткову класифікацію. Повну відповідь на це питання надала редактор центральної районної бібліотеки Ганна Косенко.

Завершився семінар-практикум відео-презентацією «Бібліотека – інформаційний, культурний, освітній заклад».

 
 

 

Категорії статті РДА: