Ріка нашої пам’яті

На виконання соціальних ініціатив Президента України В. Ф. Януковича щодо патріотичного виховання підростаючого покоління, виховання почуття обов'язку, відповідальності та патріотизму, 13 лютого 2014 року бібліотекарем Великолепетиської центральної районної бібліотеки ім. О. М. Семашко Оленою Бровченко для учнів 8-х класів Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 проведено годину спілкування «Ріка нашої пам’яті», присвячену 25-й річниці виводу радянських військ з Афганістану.
У ході заходу прозвучали розповіді про війну і причини введення радянських військ в Афганістан, про героїзм солдат і офіцерів в цій війні.
У виконанні учасників заходу: Дмитра Евтушенка, Андрія Садового, Андрія Глущика, Валерії Зубач та Яни Мєндєлєвої прозвучали віршовані твори про лихоліття війни в Афганістані, про військову дружбу, тривогу батьків тих юнаків, яких називали «афганцями». Також діти переглянули відеоролики про ті страшні часи: «Пришел приказ в Афганистан», «Вывод войск из Афганистана», «Память моя», та «Зажгите свечи».

Категорії статті РДА: