Різдвяне свято

В Україні та й у всьому світі Різдво – найулюбленіше і найдивовижніше свято, яке зазвичай святкують усією родиною, приймають колядників, ходять у гості та запрошувати гостей до свого дому. Чудовий Різдвяний концерт підготували учні та викладачі комунального позашкільного навчального закладу «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» 10 січня 2020 року і, як годиться, запросили на нього друзів, шанувальників музики, поважних гостей, яких зустрічали Різдвяними пряниками та святковими сувенірами.
Учасники концерту подарували присутнім музичні дарунки-привітання з Різдвом Христовим. Нині концерт «Різдвяні зустрічі» є невід`ємною частиною культурних заходів, що відбуваються у школі. У концерті прозвучала музика різних жанрів: класична, духовна, народна та естрадна. Організатор та ведуча заходу – викладач музично-теоретичних дисциплін Ольга Безочества.
Дивовижно зворушлива, доброзичлива, святкова атмосфера панувала на цих «Різдвяних зустрічах». Виступи юних обдарувань та викладачів школи зал зустрічав шквалом овацій.
А наприкінці заходу з вітальним словом до всіх присутніх звернувся Благочинний Великолепетиського округу протоієрей Василь Шмигельський, який подякував учасникам та організаторам концерту за гарні виступи, чудову атмосферу, змістовність та цікаве музичне  різноманіття.