Розпочато районний тур огляду творчих аматорських колективів закладів культури Великолепетиського району

У рамках проведення обласного огляду аматорського мистецтва, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, 70-річчю визволення України та Херсонської області від фашистських загарбників та 70-річчю заснування Херсонської області, що відзначатимуться у 2014 році, 06 грудня 2013 року розпочато районний тур огляду творчих аматорських колективів закладів культури Великолепетиського району.
Виступи творчих колективів оцінювало журі у складі: завідуючого сектору культури районної державної адміністрації Віри Приз, головного спеціаліста сектору культури районної державної адміністрації Ганни Візнович, директора та провідного методиста Великолепетиського районного Будинку культури Олени Шеховцової і Наталії Дмитренко.
Першим звітував Демидівський сільський будинок культури (директор Заворотній М. Б.). До уваги журі представлено літературно-музичну композицію „Велич Кобзаря”, в якій прозвучали пісні та вірші на слова Т. Г. Шевченка, та концертну програму, присвячену 70-річчю утворення Херсонської області.
07 грудня 2013 року проведено звітні концерти Рубанівських сільського будинку культури (директор Рогінська С. М.) та сільського клубу (директор Агеєва С. А.), Малолепетиських сільського будинку культури (директор Гавриленко Н. П.) та сільського клубу (директор Заболотня А. М.), Князегригорівського сільського будинку культури (директор Слабко В. Г.).
Представлені до огляду звітні програми відповідали вимогам та темам огляду аматорських колективів. Усіма клубними закладами району широко розкрито тему життя та творчості Т. Г. Шевченка. Велику увагу приділено темам: 70-річчя визволення України та Херсонської області від німецько-фашистських загарбників та 70-річчя утворення Херсонської області.
Усі звітні програми були досить цікавими, але особливо хочеться відзначити колективи та окремих виконавців, виступи яких були відзначені журі та відібрані на обласний огляд, зокрема: вокальний ансамбль „Запоріжчанка” Демидівського сільського будинку культури;  ансамбль народної пісні „Вишиванка” (керівник Рогінська С. М.) та зразкова циркова студія „Арлекіно” (керівник Стадніченко Н. М.) Рубанівського сільського будинку культури; читець Олександр Бєлих Рубанівського сільського клубу (керівник Агеєва С. А.); вокальний ансамбль „Наддніпряночка” (керівник Квочак Н. Ю.) та ансамбль народної пісні „Калина” (керівник Жигун Т. М.), соліст Малолепетиського сільського будинку культури Сергій Мороз; солістка Малолепетиського сільського клубу Інна Клецко; народний вокальний ансамбль „Любисток” та зразковий вокальний ансамбль „Юність” (керівник заслужений працівник культури України  Авраменко О. Д.), зразкова циркова студія „Фантазія” (керівник Полякова О. М.), народний вокальний ансамбль „Лілея” (керівник Курас М.), зразковий танцювальний колектив „Перлина” (керівник Кацика Л.Б.) та соліст  Володимир Мєдвєдєв Князегригорівського сільського будинку культури.