РУШНИК ЛЕПЕТИЩИНИ

У третій четвер травня в Україні відзначатимуть досить молоде свято — День вишиванки. У 2019 році — це 16 травня.
У березні 2019 року відділом культури, молоді та спорту районної державної адміністрації  спільно зі спеціалістами методичного кабінету Великолепетиського районного будинку культури було запропоновано клубним закладам району до Всесвітнього Дня вишиванки створити спільний арт-об’єкт «Рушник Лепетищини».
Приємно, що до цієї акції долучилися всі клубні заклади району. В кожному селі майстриня-вишивальниця з любов’ю та натхненням вишивала рушник в техніці,  притаманній саме жителям території,  на якій вони проживають. Висловлюємо слова вдячності нашим майстриням:  з Миколаївської сільської ради, Бєляєвій Ользі (с. Катеринівка), Плавяник Валентині (с. Рубанівка), Стельмах Надії (с. Демидівка), Бондаренко Любові (с. Князе-Григорівка), Дмитренко Наталії (смт Велика Лепетиха), Сміян Юлії (с. Мала Лепетиха), Калюжній Ользі (с. Костянтинівка), Богуцькій Валентині (смт Велика Лепетиха). За участь у створенні «Рушника Лепетищини» начальник відділу культури, молоді та спорту Олена Вітковська відзначила подякою кожну майстриню-вишивальницю району.
       І сьогодні, 15 травня 2019 року, напередодні Всесвітнього Дня вишиванки, ми з’єднали наші рушники в єдиний, спільний «Рушник Лепетищини», який буде знаходитись на почесному місці в районному Будинку культури, як сакральний оберіг нашого району.