Семінар-нарада директорів, художніх керівників та керівників дитячих вокальних колективів сільських клубних закладів району

11 вересня 2018 року відділом культури, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з методичним кабінетом комунального закладу «Великолепетиський районний Будинок культури» проведено нараду для  директорів та художніх керівників сільських клубних закладів району.
Начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська проінформувала про Всеукраїнську нараду керівників обласних Центрів народної творчіості України за темою «Інформаційно-методична діяльність клубних закладів в умовах децентралізації влади», яка відбуватиметься 12 вересня 2018 року в м. Херсон та участь в Мистецькій толоці, яка відбуватиметься в рамках проведення семінару, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва нашого району та ансамблю української пісні «Мрія» Великолепетського районного Будинку культури, також запросила взяти участь у Всеукраїнському дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв для талановитих дітей «Art Tavria Fest».

Обговорено питання підготовки та участі творчих колективів клубних закладів району в святкуванні 220-ї річниці від дня заснування села Рубанівка 29 вересня 2018 року та у районному святі до Всесвітнього Дня сільської жінки в жовтні 2018 року на території Катеринівської сільської ради.
Провідним методистом Великолепетиського районного Будинку культури Оленою Шеховцовою проінформовано про проведення щорічного районного фестивалю дитячої пісенної творчості «Берег дитинства», який проходитиме 22 вересня 2018 року, обговорено питання участі в ньому солістів та дитячих вокальних колективів клубних закладів району, надано методичну допомогу директорам сільських Будинків культури району щодо ведення нормативної документації клубного закладу.
Керівник дитячого вокального аматорського колективу Великолепетиського районного Будинку культури Світлана Кокляр провела семінар для керівників вокальних колективів на тему «Гігієна, співоцький режим і охорона дитячого голосу» та практичне заняття «Розспівування з музичними штрихами». Усі керівники отримали методичні рекомендації розроблені методичним кабінетом районного Будинку культури.