СЕМІНАР-НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ТА ХУДОЖНІХ КЕРІВНИКІВ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ РАЙОНУ

04 грудня 2018 року відділом культури, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з методичним кабінетом комунального закладу «Великолепетиський районний Будинок культури» проведено семінар-нараду для  директорів та художніх керівників сільських клубних закладів району.
Начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська проінформувала про хід виконання районної програми розвитку культури та збереження історико-культурної спадщини на 2018-2019 роки за поточний період 2018 року, дала роз’яснення щодо правильності заповнення паспортів клубних закладів району та зробила аналіз стану штатних розписів закладів культури району.
Директори клубних закладів  проінформували про проведені заходи у ІІІ - ІV кварталі 2018 року та про стан підготовки закладів культури до новорічних  та різдвяних свят.
Провідний методист Великолепетиського районного Будинку культури Олена Шеховцова зробила аналіз участі творчих спеціалістів в обласних семінарах-практикумах та участі директорів і художніх керівників у районних нарадах та семінарах. Також ознайомила присутніх з умовами проведення обласної виставки образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Світ Різдвяної Зорі» і запросила взяти участь в благодійної акції «Мистецтво – для життя!» (зібрані кошти від продажу ялинкових прикрас, виготовлених руками майстрів кожного району, будуть використані на придбання медичних препаратів для хворих дітей онкогематологічного відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні).
З художніми керівниками проведено практичне заняття на тему «Ігрові програми. Методика написання та проведення ігрових програм». Роздано методичні матеріали, підготовлені провідним методистом районного Будинку культури.