СЕМІНАР-НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ТА КЕРІВНИКІВ ВОКАЛЬНИХ КОЛЕКТИВІВ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

14 травня 2019 року відділом культури, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з методичним кабінетом комунального закладу «Великолепетиський районний Будинок культури» проведено семінар-нараду   директорів сільських клубних закладів району.
Начальник відділу культури, молоді та спорту Олена Вітковська ознайомила  присутніх з «МЕТОДИЧНИМИ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ОРГАНІЗАЦІЇ МЕРЕЖІ ТА ДІЯЛЬНОСТІ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ В ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ». Відбулося жваве обговорення даного питання
Провідний методист районного Будинку культури Олена Шеховцова ознайомила директорів закладів культури району з обласними та районними культурно-мистецькими заходами, які будуть проводитись у червні 2019 року.
Також на нараді було обговорено питання підготовки та проведення розважальних дитячих програм до Міжнародного Дня захисту дітей, урочистих заходів до Дня Конституції України та розважальних програм до Дня Молоді.
За результатами проведення наради керівники клубних закладів отримали відповідні завдання та доручення.
Світланою Кокляр, спеціалістом з вокального жанру районного Будинку культури проведено майстер-клас  для керівників вокальних колективів клубних закладів району на тему «Резонатори голосу». В ході проведення семінару присутні отримали методичні поради з даної теми та виконали ряд практичних вправ. Усі учасники отримали методичні рекомендації в допомогу керівникам вокальних колективів, розроблені  Світланою Кокляр, керівником дитячого вокального колективу,  та Оленою Шеховцовою, провідним методистом районного Будинку культури.