СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

05 та 07 лютого 2019 року провідним методистом комунального закладу «Великолепетиський районний Будинок культури» Оленою Шеховцовою проведено виїзний семінар-навчання для директорів, художніх керівників та керівників творчих колективів Князегригорівського та Малолепетиського сільських будинків культури.
Основним завданням семінару було навчити клубного працівника вести документацію закладу культури клубного типу, правильно планувати та обліковувати роботу клубних закладів, а також нагадати правила ведення журналів роботи закладу культури та щоденників гурткової роботи. У рамках семінару також розглянуто питання щодо основних форм роботи в закладах культури, оформлення стендів та наочна агітація у клубних закладах.