Семінар-навчання з питань інклюзивної освіти

На базі Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 (директор Карпачова Г. Г.) за ініціативи районного методичного кабінету 09 жовтня 2019 року почав роботу триденний міжрайонний семінар-навчання для педагогічних працівників класів (груп) з інклюзивною формою навчання на тему «Організація інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах закладів загальної середньої та дошкільної освіти». Семінар проводить Юдіна Олена Вікторівна, завідувач ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти КВНЗ «Херсонська академія непевної освіти». У заході участь беруть 62 педагоги з Великолепетиського та Верхньорогачицького районів.
Районний методичний кабінету КУ «ВРЦОЗО», педагогічні колективи щиро вдячні завідувачу ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Юдіній О. В. за те, що вона знайшла можливість відвідати район та збагатити новими знаннями педагогів.
Бажаємо всім учасникам плідної роботи!