Шалена велогонка!

«Дивогонка» отримала таку назву не випадково, бо кожного маленького учасника, без винятку,  після заїзду було нагороджено медаллю, грамотою та  подарунками від відділу культури, молоді та спорту Великолепетиської  РДА.
З нагоди закриття Олімпійського тижня в Україні  та до Дня фізичної культури та спорту відділ культури, молоді та спорту Великолепетиської районної державної адміністрації 17 вересня 2019 року  започаткував  змагання з дитячих велоперегонів. За мету було поставлено, в першу чергу,   розвиток та підтримку в  дітей зацікавленості до їзди на велосипеді, популяризацію здорового способу життя і дбайливе ставлення до навколишнього середовища.
Учасників змань привітала начальник відділу культури, молоді та спорту РДА Олена Вітковська і зазначила: «Дивогонка для мене — це, насамперед, сімейне свято. Найкраще, що можуть подарувати батьки своїм дітям, — це спільне і активне проведення часу. Я вважаю, що велоперегони — це чудова можливість відчути азарт, повболівати і провести гарно та корисно час з рідними».
Цього року  участь у перших змаганнях взяли 9  дітей віком від 2 до 6 років. Тип велотранспорту різноманітний:   велосипеди триколісні для  дітей 2-4 років та  велосипеди двоколісні  для дітей 5-6 років. І хоча це були  любительські перегони,  все ж  таки вони набули небаченої серйозності — змагалися всі запекло і оцінювалися компетентним суддею  тренером Великолепетиської ДЮСШ Гуньком О. П.
Отже, у віковій категорії 2-4 роки (триколісні велосипеди)  перемогу достойно  вибороли:  1 місце – Лугових Артем - 4 роки,  2  місце – Акімов Давид - 3 роки,  3 місце – Ільєнко Богдана 4 роки.
У віковій категорії 5-6 років (двоколісні велосипеди) вибороли: 1 місце – Шуліка Іван - 5 років,  2 місце – Макій Вікторія - 6 років, 3 місце – Кононенко Іринка - 6 років.
 Втім, задоволення від сяючих облич маленьких гонщиків, які чекали нагородження, перекриває всі недоліки. Варто  окремо відзначити працівників Великолепетиського  районного будинку культури, які активно сприяли у проведенні та організації спортивного свята.
Батьки і вболівальники дуже активно підтримували маленьких спортсменів, що сприяло створенню атмосфери справжнього спортивного свята! Всі отримали позитивні емоції, заряд оптимізму і бадьорості!
Під час Дивогонки  виникла дуже цікава ідея, яку повністю  підтримує відділ культури, молоді  та спорту  РДА: започаткувати благодійну акцію “Нове життя старого велосипеда”.   
Мета  акції:   подарувати велосипеда дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, таким чином здійснити заповітну мрію кожної дитини та збільшити кількість учасників наших  змагань у наступному році.   Якщо ви можете домогти — маєте велосипед, деталі або бажаєте в інший спосіб підтримати акцію — прохання звертатися до  нас  за тел.: 095 36 36 137 та 095  19 55 918. Ці велосипеди будуть відремонтовані та передані дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах нашого району. Акція триває.
 Начальник відділу культури, молоді та спорту  РДА                   О. Вітковська