Щедрували, з Новим роком вітали!

14 січня 2020 року з колядками та щедрівками до районної державної адміністрації завітали щедрувальники – учні Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та працівники Малолепетиського сільського будинку культури, аби привітати керівництво та працівників райдержадміністрації з новорічно-різдвяними святами.
Щедрувальники виконували колядки та щедрівки, бажали працівникам державної установи щастя і здоров’я, достатку і добробуту, усіляких гараздів у Новому році. Разом з ними до державної установи завітали піднесений настрій, відчуття святковості та радості.
Голова районної державної адміністрації Євген Холодар вручив щедрувальникам гостинці, побажав їм здійснення найзаповітніших мрій і сподівань, а колектив районної державної адміністрації подякував гостям за щирі побажання гучними оплесками.