СЛАВА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

У жовтні 2018 року на всій території України стартувала Всеукраїнська естафета «Слава захисникам України», присвячена 75-й річниці визволення України від нацистських загарбників. Великолептиський район також долучився до Всеукраїнської естафети. Урочисті заходи, присвячені цим знаменним подіям, відбулися в населених пунктах району: 28 жовтня  2018 року – село Миколаївка, 05 лютого 2019 року – село Князе-Григорівка,  06 лютого – село Катеринівка, 07 лютого – село Мала Лепетиха.
Тематичні концертні програми до Дня визволення сіл від нацистських загарбників підготували творчі працівники клубних закладів Князегригорівського, Катеринівського та Малолепетиського сільських будинків культури за участю солістів Великолепетиського районного та селищного будинків культури.
Зі словами вітання до ветеранів та всіх присутніх звернулися голова Князегригорівської сільської ради Тетяна Андрійовська, секретар Малолепетиської сільської ради Ірина Борисенко та голова районної ради ветеранів Валентина Курносик. Вони наголосили на тому, що час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається їхній приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. І наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги. Також побажали ветеранам та присутнім міцного здоров’я, довгих років активного життя, благополуччя та чистого мирного неба над головою.
До уваги жителів сіл району було представлено перегляд авторського документального фільму директора районного народного краєзнавчого музею ім. О. І. Ціпко Миколи Марченка «Ліквідація Нікопольського плацдарму».
Завершилися урочисті заходи покладанням вінків до пам’ятників та пам’ятних знаків на честь воїнів-визволителів.

 

Категорії статті РДА: