Служба у справах дітей

ПРО ПРИПИНЕННЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Служба у справах дітей Великолепетиської районної державної адміністрації Херсонської області повідомляє, що відповідно до пункт 2.1. розпорядженняголовирайонноїдержавноїадміністраціївід 24 жовтня 2019 року № 245 «Про упорядкуванняструктури Великолепетиської районної державної адміністрації» з 01 січня 2020 року припиняється шляхом ліквідації юридична особа публічного права служба у справах дітей Великолепетиської районної державної адміністрації (код ЄДРПОУ – 41064411), щознаходиться за адресою: вул. Соборна, 3, смт Велика Лепетиха, та вводиться до структуру Великолепетиської районної державної адміністрації без статусу юридичної особи публічного права.

Вимоги кредиторів приймаються у письмовій формі потягом місяця з дня опублікування повідомлення про припинення юридичної особи. Письмові вимоги приймаються до15.12.2019 року за адресою: 74502, Херсонська область, Великолепетисьикй район, смт Велика Лепетиха,вул. Соборна, 3.

Національна дитяча «гаряча лінія» Міжнародного правозахисного центру «Ла Страда Україна»
Звернувшись на Національну дитячу «гарячу» лінію, діти можуть отримати безкоштовну консультацію психологів, юристів та соціальних працівників.

З початку 2013 року в Україні діє всеукраїнська «гаряча лінія» – для дітей та про дітей, яку відкрили у Міжнародному жіночому правозахисному центрі «Ла Страда-Україна». Національна дитяча «гаряча» лінія працює за номером 0800500225 або 772 з мобільного. Тут маленькі українці знайдуть підтримку та пораду стосовно своїх проблем, якими їм нема з ким поділитися. Батьки, вчителі та вихователі мають змогу оперативно отримати індивідуальну консультацію стосовно порушень прав дітей. Дзвінки на лінію - безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних телефонів усіх українських операторів. На базі центру «Ла Страда-Україна» діє також Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації (0800500335 або 386 з мобільного).
Національна дитяча «гаряча» лінія працює щоденно, окрім неділі, з 10.00 до 20.00, а Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації – щобудня з 10.00 до 18.00.
На Національній дитячій «гарячій лінії» консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівники. Основні теми – насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.