СНІД: секретні матеріали

Здоров'я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров'я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.
Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ і його кінцева стадія СНІД. СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини.
На жаль, Україну визнано державою, яка від ВІЛ/СНІДу в Східній Європі постраждала найбільше. Все людство розуміє небезпеку смертоносної хвороби СНІД і застерігає: «Будьте пильними, володійте знаннями та інформацією як вберегтися від цього лиха». Ми думаємо, що всі вже багато чули, читали і знають про цю страшну хворобу, але бібліотекарі не можуть залишитися осторонь цієї проблеми і саме тому, 1 грудня 2017 року бібліотекарем Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Оленою Балабановою та завідувачем комунального закладу «Великолепетиська районна дитяча бібліотека» Тетяною Хребтовою спільно з медичною сестрою Оленою Горішньою для учнів Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 проведено годину застереження, до участі в якій запрошено фахівця центральної районної лікарні Олену Григорівну Руденко.
Метою зустрічі було ознайомити юнацтво із захворюванням СНІД, з шляхами зараження та засобами лікування, профілактики та збереження від вірусу; розвивати почуття відповідальності за своє здоров’я та здоров’я інших людей; виховувати свідомість у підростаючого покоління. На протязі зустрічі молодь переглянула декілька тематичних відео кліпів. Це все спонукало учнів до більш відвертої розмови з лікарем. Під час спілкування діти брали активну участь в обговоренні даної теми та показали неабияку обізнаність. Після інформації, яку присутні почули та обговорили, кожен присутній взяв участь в анкетуванні з даної теми, яке запропонувала пройти Олена Григорівна.
Сьогодні сучасний світ відкриває перед нами великі можливості, ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя. Лише здорова людина відчуває себе повноцінною особистістю. Кожна людина повинна до кінця усвідомить усю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити усе можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю.
Давайте разом скажемо СНІДу – НІ!

Категорії статті РДА: