«Солдат війни не обирає...»

15 лютого... Ця дата зіткана з багатьох кольорів: червоного – кольору  крові, яка багряними пелюстками спадала на розпечений жовтий пісок, просочувалася крізь білі бинти і волала: «ЖИТИ!». Минуло вже багато років, а Афганістан і досі болить. Спогади, думки і почуття – відлуння тієї реальності і страшної у своїй непотрібності події…
12 лютого 2020 року завідувачем комунального закладу  «Великолепетиська районна дитяча бібліотека» Тетяною Хребтовою спільно з бібліотекарем комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад ЗСО I-III ступенів» Галиною Кубатко проведено захід «Солдат війни не обирає...» для учнів 9-го класу.        
Діти уважно слухали розповідь про неоголошену війну, цікавилися достовірними фактами тогочасних подій – війни, яка продовжувалась 9 років і 2 місяці. Розповідаючи про афганську війну, Тетяна Хребтова звернулась до кожного з присутніх бути розважливими й терплячими, ні за яких умов не забувати про своє велике покликання на Землі – бути Людиною, а також, ознайомила присутніх з даними щодо кількості призваних та загиблих українців.

 

 
Учасники  заходу вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання та переглянули документальні відеосюжети про події Афганської війни.
Наприкінці заходу Галина Кубатко провела бесіду біля книжкової виставки «Афганістан – душі моєї біль», на якій представлено художню та документальну літературу про долю учасників тієї страшної війни – втрати і біль, а водночас славу і гордість, які мають одну назву – Афганістан...