Спартакіада державних службовців

З 25 по 27 травня 2018 року на базі дитячого оздоровчого табору «Прибережний» в  смт Лазурне Скадовського району відбувся другий етап XVII Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців та органів місцевого самоврядування Херсонщини.
Участь у спартакіаді взяли 24 команди районів та ОТГ, серед яких була і команда Великолепетиського району на чолі з головою районної державної адміністрації Анатолієм Віремейчиком.
Даний захід проводиться щорічно протягом 17 років з метою пропаганди здорового способу життя, залучення працівників державної служби та органів місцевого самоврядування до занять фізичною культурою та спортом, організації дозвілля та активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту. Це свято спорту вдалося зробити яскравим, видовищним, насиченим емоціями та гарним настроєм, що налаштували та надихнули учасників спартакіади на спортивні перемоги. 
За програмою Спартакіади спортивні змагання проводилися з таких видів спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.
Загалом спартакіада пройшла дуже емоційно, відчайдушно, спортсмени продемонстрували добру спортивну форму, завзятість, азарт, гарний настрій.
За результатами спартакіади наші спортсмени зайняли 7 загальнокомандне місце, отримавши при цьому масу позитивних емоцій.
Кращі результати змагань нашої команди це: 3 місце по міні-футболу4 – настільний теніс серед жінок (Тонюк Ольга), 3 – шахи серед жінок (Проценко Тетяна).
На перемогу нашу команду надихала гарна та дружня група підтримки, а змагання налаштували команду на нові перемоги та досягнення в майбутньому.
Дякуємо відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації за гарну організацію участі команди та всім членам команди за особистий внесок у перемогу, а також  та групі підтримки.

 
 

 

Категорії статті РДА: